Najlepsi w zawodzie nagrodzeni

25 maj 2018

Szesnastu uczniów zasadniczych klas zawodowych i technikum uczestniczyło w finale konkursu pod hasłem: „Najlepszy Uczeń w Zawodzie”, który zorganizowano w Centrum Kształcenia Praktycznego, przy ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie. Finał VIII edycji konkursu rozstrzygnięto w czwartek, 24 maja.

czytaj więcej

Pobiegną wokół jeziora

25 maj 2018

To już czwarta edycja imprezy, która gromadzi wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku. Bieg Wokół Jeziora ma już swoich fanów, przygotowujących się do otwarcia sezonu. Poziom endorfin, zwanych także hormonami szczęścia, można podwyższyć sobie  w sobotę, 26 maja. Start nastąpi w samo południe, przy Pałacu nad Jeziorem w Chociwlu. Od ósmej czynne będzie natomiast Biuro Zawodów.

czytaj więcej

Wydział Komunikacji- trochę statystyki

24 maj 2018

Już po wprowadzeniu cyfrowego systemu obsługi klientów, wypada też podsumować pierwszy  tydzień pracy Wydziału Komunikacji, którego urzędnicy korzystają z nowych rozwiązań. Na co dzień bowiem jest wiele spraw, związanych nie tylko z koniecznością rejestracji pojazdów.

czytaj więcej

Nowy system- czas na pierwsze oceny

24 maj 2018

Po tygodniu od uruchomienia cyfrowego systemu obsługi klientów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie, czas na pierwsze oceny i podsumowania.  Wprowadzone rozwiązania poprawiły obsługę oraz pracę urzędników. Nowy system usprawnił też proces rejestracji i wydawania dokumentów.

czytaj więcej

W Lisowie na patriotyczną nutę

24 maj 2018

Lisowo w gminie Chociwel uczciło na swój sposób jubileusz 100- lecia Niepodległości, w kameralnej i niemal piknikowej formie. Mieszkańcy uczestniczyli w Majowym Spotkaniu z Piosenką Patriotyczną. Była okazja do wzajemnej integracji oraz wsłuchania się w rytmy i brzmienia, w wykonaniu stargardzkiego zespołu KaWuŚ Project. We wspólnym spotkaniu uczestniczyła Starosta Stargardzki, Iwona Wiśniewska razem z Burmistrzem Miasta i Gminy Chociwel, Stanisławem Szymczakiem.

 

czytaj więcej