UKRAIŃSKA MŁODZIEŻ - SZKOŁY CZEKAJĄ УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ – ШКОЛИ ЧЕКАЮТЬ

07 mar 2022

 

Szkoły ponadpodstawowe w Stargardzie czekają na młodzież. Rodzic zapisuje dziecko do szkoły dokumentując dotychczasową ilość lat nauki. Jeżeli nie ma dokumentów to składa oświadczenie.

Загальноосвітні школи Старгарда чекають на молодь. Батьки зараховують дитину до школи, документуючи кількість років навчання до цих пір. Якщо немає документів, вoни подають заяву.

czytaj więcej

03 mar 2022

 

Na zaproszenie Starosty – Pani Iwony Wiśniewskiej w dniu wczorajszym odbyła się konferencja dotycząca organizacji i koordynacji działań związanych z napływem na teren Powiatu Stargardzkiego uchodźców z Ukrainy.

czytaj więcej

Pożegnanie ze sztandarem Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie

15 lut 2022

Wczoraj w sali teatralno – kinowej Stargardzkiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość, podczas której inspektor Robert Nowak pożegnał się ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński przedstawił nowego „szefa” stargardzkich funkcjonariuszy mł. insp Sławomira Bobera, który będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie.

 

czytaj więcej