Jesteśmy- już po zmianach

25 maj 2018

Nadszedł czas zmian, które objęły także  stronę internetową Powiatu Stargardzkiego. Jak widać, oficjalny portal powiatu przeszedł gruntowny lifting. Założenia są takie, by strona internetowa stała się jeszcze bardziej przejrzysta, czytelna oraz intuicyjna w obsłudze- dopasowana szczególnie do formatu smartfonów i tabletów. Dominującym motywem są więc kafelki, które ułatwią nawigację i wybór poszczególnych działów tematycznych.

czytaj więcej

Najlepsi w zawodzie nagrodzeni

25 maj 2018

Szesnastu uczniów zasadniczych klas zawodowych i technikum uczestniczyło w finale konkursu pod hasłem: „Najlepszy Uczeń w Zawodzie”, który zorganizowano w Centrum Kształcenia Praktycznego, przy ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie. Finał VIII edycji konkursu rozstrzygnięto w czwartek, 24 maja.

czytaj więcej

Pobiegną wokół jeziora

25 maj 2018

To już czwarta edycja imprezy, która gromadzi wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku. Bieg Wokół Jeziora ma już swoich fanów, przygotowujących się do otwarcia sezonu. Poziom endorfin, zwanych także hormonami szczęścia, można podwyższyć sobie  w sobotę, 26 maja. Start nastąpi w samo południe, przy Pałacu nad Jeziorem w Chociwlu. Od ósmej czynne będzie natomiast Biuro Zawodów.

czytaj więcej

Wydział Komunikacji- trochę statystyki

24 maj 2018

Już po wprowadzeniu cyfrowego systemu obsługi klientów, wypada też podsumować pierwszy  tydzień pracy Wydziału Komunikacji, którego urzędnicy korzystają z nowych rozwiązań. Na co dzień bowiem jest wiele spraw, związanych nie tylko z koniecznością rejestracji pojazdów.

czytaj więcej

Nowy system- czas na pierwsze oceny

24 maj 2018

Po tygodniu od uruchomienia cyfrowego systemu obsługi klientów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie, czas na pierwsze oceny i podsumowania.  Wprowadzone rozwiązania poprawiły obsługę oraz pracę urzędników. Nowy system usprawnił też proces rejestracji i wydawania dokumentów.

czytaj więcej