KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIANY GODZIN DYŻURU NPP

• 25 czerwca 2024

Szanowni Państwo Informujemy, że następuje zmiana godzin realizacji dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie, przy ul. Portowej 3

Szanowni Państwo
Informujemy, że następuje zmiana godzin realizacji dyżuru nieodpłatnej pomocy prawnej w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie, przy ul. Portowej 3. W okresie wakacji tj. od dnia 01.07.2024 r. do dnia 31.08.2024 r. (z uwagi na zmianę godzin pracy placówki) dyżury realizowane będą w godzinach 8.30-12.30.
W przypadku pytań związanych z funkcjonowaniem nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Stargardzkiego zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Stargardzie koordynującym realizację zadania tel.: 91 4804923 w godzinach 8.00-15.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych.

Komunikat w sprawie zmiany godzin dyżuru NPP