Modernizacja Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie

• 22 sierpnia 2024

Umowa dotycząca inwestycji pn. Modernizacja budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Stargardzie poprawa efektywności energetycznej budynku oraz dostosowanie warunków bezpieczeństwa pożarowego, została podpisana w dniu dzisiejszym (22.08.2024 r.) przez Zarząd Powiatu Stargardzkiego – Starostę Iwonę Wiśniewską, Wicestarostę Marka Stankiewicza.

Zakres prac obejmie:

- termomodernizację budynku ( wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana centralnego ogrzewania, docieplenie stropu poddasza, remont dachu),

- dostosowanie obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych wraz z drogą przeciwpożarową.

Całkowita wartość inwestycji to 12 613 832 zł. Kwotę 10 200 000 zł, Powiat Stargardzki pozyskał w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Planowane zakończenie realizacji projektu to 2025 r.