„Zachodniopomorskie Małe Skarby II edycja”

• 16 października 2024

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie realizuje projekt pn. „Zachodniopomorskie Małe Skarby II edycja”.

W rekrutacji mogą wziąć udział osoby:

- mieszkające na terenie województwa zachodniopomorskiego,

- planujące umieścić dziecko/dzieci w placówce wychowania przedszkolnego lub, których dzieci już uczęszczają do przedszkola

- przebywające na urlopie macierzyńskim / rodzicielskim / wychowawczym lub pobierające zasiłek macierzyński z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej lub z innych tytułów

lub

- bezrobotne (zarejestrowane lub niezarejestrowane w urzędzie pracy)

lub

- przebywające na urlopie wypoczynkowym, udzielonym bezpośrednio po zakończeniu urlopu związanego ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem/dziećmi w wieku do lat 5 (tj. macierzyńskim / rodzicielskim / wychowawczym)

tj. osoby, które na dzień złożenia formularza rekrutacyjnego nie wykonują żadnej pracy zarobkowej.