Zarząd Powiatu Stargardzkiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2024 r. zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

• 25 lipca 2024

Zapraszamy Przedstawicieli NGO do składania ofert. Celem zadania jest zaproponowanie przez organizację pozarządową oferty w zakresie działań profilaktyczno- edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym. Projekt należy kierować do mieszkańców Powiatu Stargardzkiego.

W ramach oferty oczekuje się:

przygotowania i przeprowadzenia działań profilaktyczno-edukacyjnych w zakresie uzależnień  behawioralnych. Działania winny obejmować obszar powiatu

Rezultaty społeczne działań:

1. edukacja- zwiększenie świadomości zdrowotnej społeczności, poprzez przekazanie wiedzy w zakresie uzależnień behawioralnych – co najmniej 15 h lekcyjnych zrealizowanych w minimum 3 szkołach średnich powiatu stargardzkiego, skierowanych do uczniów, rodziców oraz kadry pedagogicznej w szkołach,
  2. profilaktyka zdrowia poprzez zorganizowanie kampanii informacyjnej skierowanej do mieszkańców powiatu (mierzalne określenie co do rodzaju i ilości proponowanych działań i form przekazania informacji) .

Na realizację zadania przeznaczono dotację w wysokości 8000 zł.

Szczegóły w ogłoszeniu konkursowym.

Ogłoszenie Promocja Zdrowia 2024-PDF (PDF, 333.33 KB)