Główny Inspektor Transportu Drogowego ZAPRASZA!

21 paź 2021

Główny Inspektor Transportu Drogowego zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu podstawowych informacji o systemie Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego oraz praktycznych form ich pozyskiwania przez przewoźników lub zarządzających transportem.

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

18 paź 2021

 

 

 

14 października, w Stargardzki Centrum Kultury uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Spotkanie było okazją do uhonorowania przez Panią Starostę – Iwonę Wiśniewską, nauczycieli i dyrektorów szkół.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert

15 paź 2021

 

 

Zarząd Powiatu Stargardzkiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do składania ofert w otwartym konkursie ofert na realizację w 2022 r. zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

czytaj więcej

ZAPROSZENIE DO KONSULTACJI

14 paź 2021

Zarząd Powiatu Stargardzkiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Stargardzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 r.” 

czytaj więcej

Nie korzystaj z telefonu przechodząc po przejściu !!!

14 paź 2021

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie przypomina!!!

Wielokrotnie obserwujemy osoby, które są tak silnie zaabsorbowane ekranem swojego smartfona, że nie zwracają uwagi na otoczenie nawet podczas wchodzenia na przejście dla pieszych. Na drodze nie ma drugiej szansy jak w wirtualnym świecie, tu po prostu bezpowrotnie można stracić życie lub zdrowie!Wielokrotnie obserwujemy osoby, które są tak silnie zaabsorbowane ekranem swojego smartfona, że nie zwracają uwagi na otoczenie nawet podczas wchodzenia na przejście dla pieszych. Na drodze nie ma drugiej szansy jak w wirtualnym świecie, tu po prostu bezpowrotnie można stracić życie lub zdrowie!

czytaj więcej