Konkurs ofert - badanie sprawozdania finansowego SPWZOZ w Stargardzie

21 maj 2021

🔴 Konkurs ofert na badanie sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie.

🟦 Powiat Stargardzki zaprasza firmy audytorskie do złożenia oferty na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie za lata obrotowe 2021 i 2022.

🟦 Oferty należy złożyć do dnia 1 czerwca 2021 r. (do godziny 15:00) na adres: Starostwo Powiatowe, 73-110 Stargard, ul. Skarbowa 1,(Kancelaria Ogólna – parter budynku). 

czytaj więcej

Wyostrz sobie wzrok, bezpłatnie w OPTO- BUSIE już najbliższy wtorek.

20 maj 2021

 

Nadarza się wyjątkowa okazja całkowicie darmowych badań wzroku w specjalnym OPTO- BUSIE, który zaparkuje przed szpitalem w Stargardzie już we wtorek 25 maja. Załoga mobilnej pracowni okulistycznej przyjmować będzie wszystkich chętnych w godzinach 10.00.- 13.00. Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska zachęca do szybkiej rejestracji oraz licznego udziału w badaniach.

czytaj więcej

Szansa na dobry start- kolejna edycja unijnego projektu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

20 maj 2021

 

Osoby na co dzień borykające się z własną niepełnosprawnością, stoją przed szansą zmiany jaką stwarza kolejna edycja programu aktywizacji społeczno- zawodowej, realizowanego przez samorząd Pomorza Zachodniego. Uczestnikami programu mogą być mieszkańcy naszego regionu, dla których przygotowano kompleksowe wsparcie w sferze zdrowotnej, edukacyjnej i zawodowej. Zainteresowani  mogą składać wnioski do 2 czerwca 2021 r. Firma szkoleniowo- doradcza, która zajmie się przygotowaniem chętnych do udziału w programie zachęca do składania zgłoszeń w wyznaczonym terminie.

czytaj więcej

Powiatowy Urząd Pracy z dofinansowaniem programu aktywizacji osób 30+ i więcej, pozbawionych zatrudnienia.

20 maj 2021

 

Program wsparcia dla osób powyżej 30. roku życia, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji, nie mogąc znaleźć zatrudnienia realizuje Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie. Projekt kierowany do osób długotrwale bezrobotnych, dofinansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Pomorza Zachodniego. Środki na ten cel pochodzą z obecnej perspektywy Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowego Funduszu Pracy. Samorząd województwa podzielił tegoroczną pulę środków, które otrzymały powiaty w regionie na realizację projektów dedykowanych osobom w szczególnej sytuacji na rynku pracy.


 

czytaj więcej