EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA

14 wrz 2021

11. września Powiat Stargardzki zorganizował w ramach organizowanych Europejskich Dni Dziedzictwa objazd zabytkoznawczy, pt. „Szlakiem średniowiecznych sakrariów w powiecie stargardzkim”

czytaj więcej

KOMUNIKAT

09 wrz 2021

 

 

 

Przypominamy, że zgodnie z art. 11a ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2021 r. poz. 919 ze zm.): zabrania się przedsiębiorcy posiadania wypisów z zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego i wypisów z licencji wspólnotowej w łącznej liczbie przekraczającej liczbę pojazdów, dla których został udokumentowany wymóg zdolności finansowej, zgodnie z art. 7 rozporządzenia (WE) nr 1071/2009.

czytaj więcej

Z historią i ekologią za pan brat - relacja z wyjazdu

26 sie 2021

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Koło Terenowe w Chociwlu podpisało umowę ze Stowarzyszeniem „WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju na realizację operacji grantowej pn. „Z historią i ekologią za pan brat”. Partnerem projektu jest Gmina Chociwel. W ramach operacji grantowej zorganizowano 24 sierpnia br. wyjazd pn. Cudze chwalicie swego nie znacie - wyjazd studyjny po obszarze LGD.

czytaj więcej

UWAGA!!!

26 sie 2021

 

 

 

Komendant Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko informuje, że we wrześniu i październiku 2021 roku na terenie CSLW Drawsko realizowane będzie wzmożone szkolenie pododdziałów wojsk własnych i sojuszniczych z użyciem amunicji bojowej, środków pozoracji pola wali, oraz ciężkiego sprzętu wojskowego.

czytaj więcej